+90 (0) 552 019 57 12

Alışverişe Başla Yeni Sezon: Playa
ADI DA ÖZÜ DE

Doğada Saklı

Jütsack, orjinal kahve çuvallarından ve geri dönüştürülmüş jüt kumaşından üretilen, gerektiğinde doğada atık bırakmadan yok olabilen yeni nesil ve çevre dostu bir Türk markasıdır.

Herkes İçin Doğal Çözümler

Dünya’yı korumamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz! Sizler de katkıda bulunmak için; siparişlerinizde gönderdiğimiz teşekkür kartını güneş gören bir alanda küçük bir saksı içine toprak doldurun ve kartı toprağa ekerek fesleğene dönüştürün.

Plajda Sürdürülebilir Duruş

Güneşin, denizin, kumun ve keyifli yaz günlerinin tadını çıkarırken doğayı ve ekolojik dengeyi de göz ardı etmemek son derece önemli. Farkındalığımız arttıkça günlük hayatımıza dahil olan sürdürülebilirlik kavramı, Jutsack ile sahillere taşınıyor. Suya ve yırtılmaya dayanıklı, çevre dostu kumaşlardan üretilen Jutsack çantaları, sürdürülebilirliğin bir trend değil, yaşam tarzı olduğunu her ürününde öne çıkarıyor.

En Çok Satanlar

Slide Jutbox Raw JutBox hem günlük yaşantınızda hem de gece hayatınızda kolaylıkla kullanabilmeniz için en ideal boyda tasarlanmıştır. Yaz sezonunun vazgeçilmezi olacak JutBoxları hem elinizde hem de uzun askı ile rahatça kullanabilirsiniz ÜRÜNE GİT Slide Jutbox Flat White JutBox hem günlük yaşantınızda hem de gece hayatınızda kolaylıkla kullanabilmeniz için en ideal boyda tasarlanmıştır. Yaz sezonunun vazgeçilmezi olacak JutBoxları hem elinizde hem de uzun askı ile rahatça kullanabilirsiniz ÜRÜNE GİT Slide Jutbox Coffee JutBox hem günlük yaşantınızda hem de gece hayatınızda kolaylıkla kullanabilmeniz için en ideal boyda tasarlanmıştır. Yaz sezonunun vazgeçilmezi olacak JutBoxları hem elinizde hem de uzun askı ile rahatça kullanabilirsiniz ÜRÜNE GİT

Jute : Doğa Dostu

Jütsack, çantalarının dış malzemesi olan Jüt, tamamen doğal bir liftir. Kendine has ipeksi ve parlak bir dokuya sahiptir. Jütsack doğada %100 çözünebilir malzemelerden üretilir ve tamamen çevre dostudur. Dünya sağlığı ve geri dönüşüm daima ön plandadır. Bu sebeple iç astarlar %100 geri dönüşümlü koton iple dokunmaktadır.

Shop Our İnstagram Feed