X

İade & İptal İşlemleri

  1. www.jutsack.com’dan satın aldığınız ürünler için sipariş teslim tarihi itibariyle 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

  2. İade işleminizin başlatılması için Jutsack’e öncelikle info@jutsack.com adresi üzerinden iadeli taahhütlü posta, faks veya e-posta vasıtasıyla ulaşınız. 

  3. Ürünü, size en yakın olan kargo şirketinden ya da anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile adresimize 14 gün içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü Yurtiçi Kargo ile iade etmeniz halinde, Jutsack tarafından size bir kod temin edilecektir. Bu kodu kullanarak ürünü Jutsack’a yollamanız gerekmektedir. Teslimat ücreti geri ödemenizden düşülür.

  4. Kargo kodu kullanılmadan gönderilen alıcı ödemeli iadeler kabul edilememektedir.

  5. İade işleminin onaylanması için ürünün orijinal ambalajında, kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünü faturası ile birlikte, faturada bulunan iade bölümünü doldurarak Jutsack’a göndermeniz gerekmektedir.

  6. İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Eğer ürününüz size hediye olarak gönderilmiş ise:

İadeniz onaylandıktan sonra sizinle www.jutsack.com’da kullanabileceğiniz hediye kartı kodu paylaşılacaktır. İade edilen ürünün fatura tutarı kadar bakiye hediye kartınıza yüklenecektir. Hediye kartınızdaki bakiyeyi 1 sene içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

Ürün, orijinal paketi ve hediye bilgi fişinin arka yüzündeki iade formu doldurularak sayfa sonunda yazan Teşvikiye adresimize gönderilmelidir.

  1. Yurtiçi Kargo dışında kalan kargo şirketleri vasıtasıyla gönderilen/iade edilen ürünlere ilişkin kargo ücretleri iade edilememektedir.

  2. Monogram nakışlı ürünler kişiye özel üretildiğinden iadesi kabul edilmez, başka bir ürünle değiştirilmez.

  3. Ürününüzün iade ve değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra işlem durumu tarafınıza e-posta ile iletilir.

  4. Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Geri ödeme, ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Geri ödemenizi belirtilen süre içinde teslim alamadığınız takdirde, lütfen öncelikle bankanızla daha sonra bizimle iletişime geçiniz.

 

Tüm sorularınız için bize info@jutsack.com adresinden ulaşabilirsiniz.